
Днище еліптичне 500 mm. 3mm
848 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 873-78-72
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправлення замовлення здійснюється після оплати 10%
Термін виготовлення тиждень часу
Виробництво виробів ТОВ "GARANT" здійснює за кресленнями замовника, або з базових параметрів внутрішніх і зовнішніх сторін днища. Також, в разі необхідності, можливе застосування додаткових заходів захисту вироби від несприятливого впливу зовнішніх факторів. На нашому підприємстві, замовник купує продукцію, яка проходить саму ретельну перевірку, відповідає всім нормам і має необхідну сертифікацію. Якість роботи на підприємстві, повністю виключає наявність бракованої продукції. Ми індивідуально ставимося до кожного замовлення і виконуємо роботу в точно обумовлений термін.
Безкоштовна консультація телефоном! Тисни на кнопу замовити дзвінок та наш менеджер зателефонує Вам протягом 30 сек.!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 кг |
| Внутрішній діаметр | 500 мм |
| Гарантійний термін | 2 років |
| Зовнішній діаметр | 550 мм |
| Матеріал заглушки | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Під приварення |
| Форма заглушки | Еліптична (сферична) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вес | 30 кг |
| Внутренний диаметр | 500 |
| Внешний диаметр | 550 мм |
| Материал заглушки | Нержавеющая сталь, Сталь |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип присоединения | Под приварку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴










