
Теплоакумулятор 5000л Buffer Impact без утеплення, буферна ємність, акумуляційна ємність
124 185 ₴
93 138,75 ₴
- В наявності
Акумуляційні (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна вставка і т.д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел.
Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені з чорнової (моделі GAB) і нержавіючої (моделі GAB-N) сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня баків покрита захисною фарбою (для моделей GAB). Баки виробляються об'ємом 200, 350, 500, 700, 800, 1000, 1500, 2000, 3000 і 5000 літрів. Окремі версії також можуть бити оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками з чорної або нержавіючої сталі і оглядовим отвором.
Відправлення замовлення здійснюється після оплати 10% Термін виготовлення тиждень часу або більше взалежності від загруженості складу ТЕПЛООБМІННИКИГабаритні розміри без утеплення:
Висота 3000мм
Ширина 1500мм
Товщина стінки циліндра 4мм
Товщина стінки днищ 5мм
-висока якість зварочних швів; -можливість вибору кута розміщення патрубків; Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальний тиск теплообмінника | 6 бар |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Об'єм бака | 5000 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 1500 мм |
| Товщина ізоляції | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал теплообменника | 0 |
- Ціна: 93 138,75 ₴










