-25%

Теплоакумулятор 1500л Buffer Impact з утепленням з одним теплообмінником нерж. 1,8м2(33кВт)
58 803 ₴
44 102,25 ₴
- В наявності
- Код: ASBC01TSS01500SI60
+380 (97) 873-78-72
Служба підтримкиповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулюючі (накопичувальні) баки служать для акумулювання надлишкового тепла від його джерела. Джерелом може бути котел на твердому паливі, тепловий насос, сонячні колектори, камінна вставка і т. д. Деякі типи баків дозволяють комбінувати підключення декількох джерел.
Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені з чорнової (моделі GAB) та нержавіючої (моделі GAB-N) сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня бака покрита захисною фарбою (для моделей GAB). Ємності оснащені знімною ізоляцією із синтепону або войлоку товщиною 60мм(синтепон) та 80мм(войлок) а також дермантиновим чохлом або тканинним чохлом.
Баки виготовляються об'ємом 200,250,350, 500, 800, 1000, 1500, 2000,3000 літрів та 5000 літрів.
Окремі версії також можуть бути оснащені одним або двома трубчастими теплообмінниками з чорної або нержавіючої сталі і оглядового отвором.
Переваги установки теплоакумулятора :
- накопичує тепло відразу, а віддає - коли необхідно Вам.
- економія 30-40% твердого палива, зменшується частота завантажень котла.
- захист від перегріву котла, завдяки постійній циркуляціі.
Гарантія 36 місяців!
Габаритні розміри в утепленні:
Висота 2050мм
Ширина 1220мм
Товщина стінки 3мм
Вмонтований теплообмінник: 1 шт
Характеристика теплообмінника:
Поверхня теплообмінника - 1,8 м2
Потужність теплоообмінника - 33 кВт
Ємність теплообмінника - 11,5 л.
Матеріал теплообмінника - нержавіюча сталь
Кут розміщення та діаметр виходів можна змінювати
Можливе виконання ємності за розмірами клієнта
Побажання клієнта обговорюємо додатково за телефоном
Безкоштовна консультація телефоном! Тисни на кнопу замовити дзвінок та наш менеджер зателефонує Вам протягом 30 сек.!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 205 кг |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальна площа поверхні теплообмінника | 1.8 кв.м |
| Загальна потужність теплообмінника | 33 кВт |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальний тиск теплообмінника | 3 бар |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ізоляції | Синтепон |
| Об'єм бака | 1500 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 1000 мм |
| Товщина ізоляції | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал теплоізоляції | Синтепон,войлок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 102,25 ₴









